Plasti Dip

Syntetyczna powłoka gumowa

Wielozadaniowa, wysychająca na powietrzu gumowa powłoka nadaje się do nakładania metodą natryskową, pędzlem lub przez zanurzanie. Plasti Dip skutecznie chroni przed wilgocią, kwasami, rdzą, korozją i jest także antypoślizgowa, co zapewnia pewny, komfortowy uchwyt. Pozostaje ona elastyczna i rozciągliwa a jednocześnie nie kruszy się i nie pęka w tak ekstremalnych warunkach jak temperatura od -34.4°C to 93.3°C.

PlastiDip to guma nanoszona natryskowo, którą można malować powierzchnie wszelkiego rodzaju. Od małych elementów po całe auta.
Plusów stosowania tej techniki jest mnóstwo. Począwszy od tego, że zabezpiecza lakier i nie uszkadza go w żaden sposób (szczególnie ważne w przypadku nowych samochodów i chęci zabezpieczenia powłoki lakierniczej). W przypadku znudzenia danym kolorem można bez problemu zerwać warstwę PlastiDip oraz pomalować auto innym kolorem lub zostawić pierwotny lakier. Po zerwaniu PlastiDip nie pozostawia żadnego śladu, kleju, a lakier nie wymaga polerowania. Jest to o wiele tańszy sposób na zmianę koloru niż folia czy właściwe lakierowanie.

Pomalowany samochód można bez obaw myć na myjniach bezdotykowych, a także ręcznie z użyciem gąbki oraz szamponu. Powłoka PlastiDip jest odporna na warunki atmosferyczne, odpryski drogowe czy owady.

Paleta kolorów Ral

null